Fotel biurowy HAG TION 2140Fotel biurowy HAG TION 2140Fotel biurowy HAG TION 2140Fotel biurowy HAG TION 2140Fotel biurowy HAG TION 2140Fotel biurowy HAG TION 2140Fotel biurowy HAG TION 2140
Fotel biurowy HAG TION 2140
Fotel biurowy HAG TION 2140
Fotel biurowy HAG TION 2140
Fotel biurowy HAG TION 2140
Fotel biurowy HAG TION 2140
Fotel biurowy HAG TION 2140
Fotel biurowy HAG TION 2140
NowośćNasz hit

Fotel biurowy HAG TION 2140

FLOKK

Dostępność: Na zamówienie

Czas wysyłki: 5 tygodni

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Kod producenta: 07N0DQ

Gwarancja: 5 LAT


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • karta katalogowa
 • instrukcja użytkowania fotela CAPISCO
 • HÅG Tion to krzesło dla współczesnego świata. Elastyczne i zrównoważone, zaprojektowane tak, by pasowało praktycznie wszędzie - od nowopowstających domowych miejsc pracy do dynamicznych przestrzeni biurowych. Elegancko zaprojektowane, dopasowuje się do twojego ciała podczas pracy, pomagając Ci zachować zdrowie i aktywność. Jego lekka, ale wytrzymała konstrukcja pozwala sprostać wymaganiom codziennego użytkowania, a dzięki 75% zawartości materiałów pochodzących z recyklingu i surowców odnawialnych, wierzymy, że jest to najbardziej zrównoważone krzesło na świecie.

   

  HÅG Tion to krzesło dla współczesnego świata. Elastyczne i zrównoważone, zaprojektowane tak, by pasowało praktycznie wszędzie - od nowopowstających domowych miejsc pracy do dynamicznych przestrzeni biurowych. Elegancko zaprojektowane, dopasowuje się do twojego ciała podczas pracy, pomagając Ci zachować zdrowie i aktywność. Jego lekka, ale wytrzymała konstrukcja pozwala sprostać wymaganiom codziennego użytkowania, a dzięki 75% zawartości materiałów pochodzących z recyklingu i surowców odnawialnych, wierzymy, że jest to najbardziej zrównoważone krzesło na świecie.

  Kolekcja HÅG Tion to przemyślany dobór kolorów i materiałów, który tworzy ikoniczną i współczesną zarazem linię krzeseł. Te wyselekcjonowane przez Hunting & Narud (jedno z trzech studiów projektowych pracujących nad HÅG Tion) archetypy stanowią inspirację, podkreślając to, co najlepsze w HÅG Tion.

   

  specyfikacja krzesła: 

  HÅG TION 2140

 • TKANINA SIEDZISKA
  Blue Cura (Gabriel) CU66165
 • COLOUR PLASTIC BACK
  Crowberry PL122
 • BACK STEM COLOUR
  Back stem in painted aluminium, Black MC011
 • AMORTYZATOR
  Amortyzator LI030
 • BAZA
  Baza FB050
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu