Fotel biurowy HAG TION 2240-SFotel biurowy HAG TION 2240-SFotel biurowy HAG TION 2240-SFotel biurowy HAG TION 2240-S
Fotel biurowy HAG TION 2240-S
Fotel biurowy HAG TION 2240-S
Fotel biurowy HAG TION 2240-S
Fotel biurowy HAG TION 2240-S
NowośćNasz hit

Fotel biurowy HAG TION 2240-S

FLOKK

Dostępność: Na zamówienie

Czas wysyłki: 5 tygodni

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Kod producenta: 0CBZZ3

Gwarancja: 5 LAT


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • You tube - instrukcja użytkowania krzesła Tion HAG
 • HÅG Tion to krzesło dla współczesnego świata. Elastyczne i zrównoważone, zaprojektowane tak, by pasowało praktycznie wszędzie - od nowopowstających domowych miejsc pracy do dynamicznych przestrzeni biurowych. Elegancko zaprojektowane, dopasowuje się do twojego ciała podczas pracy, pomagając Ci zachować zdrowie i aktywność. Jego lekka, ale wytrzymała konstrukcja pozwala sprostać wymaganiom codziennego użytkowania, a dzięki 75% zawartości materiałów pochodzących z recyklingu i surowców odnawialnych, wierzymy, że jest to najbardziej zrównoważone krzesło na świecie.

   

  HÅG Tion to krzesło dla współczesnego świata. Elastyczne i zrównoważone, zaprojektowane tak, by pasowało praktycznie wszędzie - od nowopowstających domowych miejsc pracy do dynamicznych przestrzeni biurowych. Elegancko zaprojektowane, dopasowuje się do twojego ciała podczas pracy, pomagając Ci zachować zdrowie i aktywność. Jego lekka, ale wytrzymała konstrukcja pozwala sprostać wymaganiom codziennego użytkowania, a dzięki 75% zawartości materiałów pochodzących z recyklingu i surowców odnawialnych, wierzymy, że jest to najbardziej zrównoważone krzesło na świecie.

  Kolekcja HÅG Tion to przemyślany dobór kolorów i materiałów, który tworzy ikoniczną i współczesną zarazem linię krzeseł. Te wyselekcjonowane przez Hunting & Narud (jedno z trzech studiów projektowych pracujących nad HÅG Tion) archetypy stanowią inspirację, podkreślając to, co najlepsze w HÅG Tion.

   

  specyfikacja krzesła: 

  HÅG TION 2240-S

 • TKANINA SIEDZISKA: Black Cura (Gabriel) CU60999
 • BACK STEM COLOUR: Back stem in painted aluminium, Black MC011
 • AMORTYZATOR: 200 mm lift, Black LI040
 • BAZA: Baza FB050
 • Armrests in painted aluminium. Black, AR900
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu