Fotel biurowy HAG TION 2160 zielonyFotel biurowy HAG TION 2160 zielonyFotel biurowy HAG TION 2160 zielonyFotel biurowy HAG TION 2160 zielony
Fotel biurowy HAG TION 2160 zielony
Fotel biurowy HAG TION 2160 zielony
Fotel biurowy HAG TION 2160 zielony
Fotel biurowy HAG TION 2160 zielony
NowośćNasz hit

Fotel biurowy HAG TION 2160 zielony

FLOKK

Dostępność: Na zamówienie

Czas wysyłki: 5 tygodni

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Kod producenta: 07N0VQ

Gwarancja: 5 LAT


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • karta katalogowa
 • instrukcja użytkowania fotela CAPISCO
 • HÅG Tion to krzesło dla współczesnego świata. Elastyczne i zrównoważone, zaprojektowane tak, by pasowało praktycznie wszędzie - od nowopowstających domowych miejsc pracy do dynamicznych przestrzeni biurowych. Elegancko zaprojektowane, dopasowuje się do twojego ciała podczas pracy, pomagając Ci zachować zdrowie i aktywność. Jego lekka, ale wytrzymała konstrukcja pozwala sprostać wymaganiom codziennego użytkowania, a dzięki 75% zawartości materiałów pochodzących z recyklingu i surowców odnawialnych, wierzymy, że jest to najbardziej zrównoważone krzesło na świecie.

   

  HÅG Tion to krzesło dla współczesnego świata. Elastyczne i zrównoważone, zaprojektowane tak, by pasowało praktycznie wszędzie - od nowopowstających domowych miejsc pracy do dynamicznych przestrzeni biurowych. Elegancko zaprojektowane, dopasowuje się do twojego ciała podczas pracy, pomagając Ci zachować zdrowie i aktywność. Jego lekka, ale wytrzymała konstrukcja pozwala sprostać wymaganiom codziennego użytkowania, a dzięki 75% zawartości materiałów pochodzących z recyklingu i surowców odnawialnych, wierzymy, że jest to najbardziej zrównoważone krzesło na świecie.

  Kolekcja HÅG Tion to przemyślany dobór kolorów i materiałów, który tworzy ikoniczną i współczesną zarazem linię krzeseł. Te wyselekcjonowane przez Hunting & Narud (jedno z trzech studiów projektowych pracujących nad HÅG Tion) archetypy stanowią inspirację, podkreślając to, co najlepsze w HÅG Tion.

   

  specyfikacja krzesła: 

  HÅG TION 2160

 • FABRIC CHOICE: Green/white Sisu (Kvadrat) SIS805
 • BACK STEM COLOUR: 13702-MC027 MC027
 • AMORTYZATOR: 200 mm lift, Blush Rose LI043
 • BAZA: Baza FB053
 • AKCESORIA: Armrests in painted aluminium, Blush rose AR903
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu